Kontakt

Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o.
ul. Bytomska 41
41-103 Siemianowice Śląskie
tel. 502-327-061
e-mail: info@czechanowicz.com.pl

Oferty, kosztorysy

Kierownik ds.realizacji kontraktów


mgr inż. Joanna Dyl
tel. 501 307 410
e-mail: joanna.dyl@czechanowicz.com.pl

Dział kosztorysów

tel. 883-345-911

Angelika Drużyńska
e-mail: angelika.druzynska@czechanowicz.com.pl
mgr Dominika Cudejko
e-mail: dominika.cudejko@czechanowicz.com.pl
         

Kierownik Transportu i Logistyki


tel: 517-297-437
e-mail: kierownik.transportu@czechanowicz.com.pl
transport@czechanowicz.com.pl

Dział Kadr
Mariola Fijak 
e-mail: mariola.fijak@czechanowicz.com.pl

Dyrektor ds. kontraktów

Janusz Siepak
tel. 882-437-166
e-mail: janusz.siepak@czechanowicz.com.pl

Kierownicy Robót

Jerzy Gontarz
tel. 504-052-806
e-mail: jerzy.gontarz@czechanowicz.com.pl

Tomasz Asztemborski
tel. 517-297-433
e-mail: tomasz.asztemborski@czechanowicz.com.pl

Aneta Skubarczewska
tel. 512-094-550
e-mail: aneta.skubarczewska@czechanowicz.pl

Wojciech Puc
tel. 881-091-214
e-mail: wojciech.puc@czechanowicz.com.pl

Księgowość

Marzanna Wróbel
tel. 784-591-418
e-mail: ksiegowosc@czechanowicz.com.pl